Tokio Hotel komm zuruck in die Slowakei!!!

Prosinec 2008

Ahojky FANS!

31. prosince 2008 v 16:10 | TokioACA |  Sutaže

Este sme tu nemali ziadnu sutaz tak som sa rozhodla, ze si spravime sutaz o naj fan TH! Dufam, za sa vas zapoji co najviac!

  1. Prezivka..??
  2. Koho z TH mas naj..??
  3. Bola si na konciku TH..??
  4. Kolko mas plagatikov..??
  5. Ake vecicky TH mas..??
  6. Ktory album mas naj..??
  7. Preco by si mala vyhrat prave TY..??
Okiss..taze budem cakat na vase odpovede!:D zatial sa majte klasne!!!..:D adminka TokioACA..:D

Tokio Hotel sú najlepšími Nemcami roku 2008

31. prosince 2008 v 15:29 | TokioACA |  News
Čitatelia Vanityfair.de rozhodli. Tokio Hotel sú najdôležitejšími Nemcami roku 2008! V našom hlasovaní o najdôležitejších Nemcov roku 2008 sa kapela Tokio Hotel presadila s jasným náskokom. Na začiatku roka bolo ešte 99 spolubojovníkov, velikánov z politiky, hospodárstva a športu. Začiatkom decembra bolo určených top5: Tokio Hotel, Dietmar Hopp, Bushido, Stefan Raab a Helmut Schmidt. 85% všetkých hlasov rozhodlo, kto bol v roku 2008 najväčším prínosom: Tokio Hotel. Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Georg Listing a Gustav Schäfer doteraz predali viac ako 5 miliónov albumov a vstupenky na ich koncerty sa vypredajú po celom svete. Na MTV VMA 2008 po prvýkrát získali americké vyznamenanie.

Najlepší song za posledných 25 rokov (VIVA)

29. prosince 2008 v 21:03 | E_483 |  VOTE for TH
Na Vive bude 1. januára 2009 vyhlásenie hitparády najvätší hit za posledných 25 rokov.
Môžete hlasovať pre Durch den Monsun (2005) a Der letzte Tag (2006).


Ceny za rok 2008

29. prosince 2008 v 21:03 | E_483 |  Zaujmavosti
» Best International Band (Rockbjörnen Awards, Švédsko - 24.01.2008)
» Best International Band (NRJ Music Awards, Francie - 26.01.2008)
» Musik National (Golden Kamera, Německo - 06.02.08)
» Best Music Video (Echo Awards, Německo - 15.02.08)
» Best International Artist (Grammy, Finsko - ??.03.2008)
» Best Band (Comet Awards, Německo - 23.05.2008)
» Best Live Act (Comet Awards, Německo - 23.05.2008)
» Best Video "An Deiner Seite" (Comet Awards, Německo - 23.05.2008)
» Super Comet (Comet Awards, Německo - 23.05.2008)
» Best Rock Band (Silver Otto, Německo - 03.05.08)
» Best Band (TRL Awards, Itálie - 17.05.2008)
» Song of the year "Monsoon" (TRL Awards, Itálie - 17.05.2008)
» Best Concert (Hitkrant Awards, Nizozemsko - ??.05.2008)
» Song that gives the best mood "Monsoon" (Hitkrant Awards, Nizozemsko - ??.05.2008)
» Song that stays in your head "Monsoon" (Hitkrant Awards, Nizozemsko - ??.05.2008)
» Hottest Guy - Bill (Hitkrant Awards, Nizozemsko - ??.05.2008)
» Scariest Guy - Bill (Hitkrant Awards, Nizozemsko - ??.05.2008)
» Best New Artist (MTV VMA Music Awards, Hollywood, CA - 07.09.2008)
» Best Entrance - Fan Choice (MTV VMA Music Awards, Hollywood, CA - 07.09.2008)
» Best Video International "Don't Jump" (TMF Awards, Belgie - 11.10.2008)
» Best Male International - Bill (TMF Awards, Belgie - 11.10.2008)
» Song of the year (MTV Latin Awards - 16.10.2008)
» Best ringtone - "Monsoon" (MTV Latin Awards - 16.10.2008)
» Best new international artist (MTV Latin Awards - 16.10.2008)
» Best fanclub. (MTV Latin Awards - 16.10.2008)
» Headliner (MTV EMA Music Awards, Anglie - 06.11.2008)

O novém albu (DVD)

29. prosince 2008 v 21:02 | E_483 |  News
Jak zvládáte koncentraci na nové album?
Bill: Prvně je to těžké.
Jednou když se začne, tak je to v pohodě, ale prvně je těžké vyčistit hlavu a koncentrovat se. Je důležité si vzít přestávku a odpočívat. Dělat něco úplně jiného, odložit kytaru a pár týdnů nezpívat. Potom se všichni sejdeme a trávíme mezi sebou hodně času, celé dlouhé noci píšeme songy, zpíváme. Je to všechno hodně běžné, trávíme spolu čas, objednáme pizzu.
Tom: Je to také velmi rozdílné, když máte jiné lokace, že se vždycky nesetkáváte ve stejném studiu na tom samém místě, psaní nebo produkování songů, třídíme to. Vždycky máme několik studií, kde nahráváme. Dokonce doma máme improvizovaný druh studia, takže můžeme nahrávat věci a uložit určité nápady na songy. Je důležité mít různé lokality.
Bill: Protože dostáváte nápady na různých místech. Někdy jsme v noci doma a mám nápad, takže jdeme a nahrajeme to. Je to dost užitečné. Není to tak že: "Dneska jsme napsali jeden song." Někdy se sejdeme, nenapíšeme nic a jdeme zpátky domů. Všechno, co jsme udělali je, že jsme snědli pizzu.

Jaké jsou vaše nápady na nové album?
Bill: Třetí album bude opravdová změna. Vážíme si jeho významu. Chceme prozkoumat nové způsoby a zkusit nové věci. A také chceme pracovat s jinými interprety. Některé nápady už jsou venku. Zahrnují lidi, které byste od nás nikdy neočekávali, že budeme uvažovat o spolupráci s nimi. Ale to je přesně to, co v tuhle dobu potřebujeme. Chceme měnit, zkusit nové věci. A všechny možnosti jsou nám otevřeny. Tohle je tak skvělá věc na tom, být úspěšní. Máte tolik možností, všechno je vám k dispozici, můžete mluvit s různými interprety a využíváte každou možnost.
Tom: Pro nové album je velmi důležité zlomit všechny mentální hranice. Nikdo z nás si nemyslí: "Tenhle song musí znít jako toto!" V opačném případě jsou songy, které jsme několikrát zmixovali. Jeden zní jako pop a druhý jako úplný opak.
Bill: Nejprve každý byl jako: "Jsme rocková kapela!" Jistě, děláme vlastní hudbu, ale nechceme držet klišé.

zdroj: DVD Caught On Camera


new SB!

27. prosince 2008 v 23:10 | TokioACA |  Spriatelene Blogy
mno a tu mame new SB http://twilight-saga-edward.blog.cz/ mno aby som pravdu povedala je to moj a kamoskin blog! :D kuk!!!

blbne mi net..:(

27. prosince 2008 v 14:32 | TokioACA |  Oznamy Pre Vás
lasky....( blbne mi net...taze sem toho budem davat menej aebo zatial nic...nejdu mi sem davat ani obrazky...:( mrzi ma to ae dufam ze to bude coskoro ok...:)...zatial pa....adminka TokioACA

DVD 1: Horolezectví s Gustavem a Georgem

26. prosince 2008 v 15:35 | TokioACA |  Rozhovory
Bill: "Horolezectví s Gustavem a Georgem"… Museli vybrat tuhle epizodu! Georg: Jak můžete vidět, oblékal jsem si něco sportovního, takže můžeme dělat nějaké aktivity, které Bill a Tom nesnáší… Tom: V podstatě je to moje oblíbená epizoda. Bill: Moje taky! Strašně se těším. Georg: Polezu bez jištění, ale Gustav bude jištěný, protože to potřebuje. Moje dvojče je spidermann. Bill: Oh lidi, jak je to nudné… Georg: Dělají údržbářské práce, jinak bychom nemohli lézt. Georg: Kde tohle? Personál: To je dopředu. Georg: Tohle je dopředu? Personál: Tahle stěna je pouze pro profesionály. Georg: Musíš vědět co děláš? Personál: Musíš být opravdu vytrénovaný. Když to se to podaří… Georg: Respekt! Gustav: To uděláš. Georg: Vážně, není ta stěna pro děti? Personál: Vlastně je to ten nejjednodušší stěna, kterou máme. Georg: To nikomu neříkej. Gustav: Chtěl to vylézt za minutu. Podívejte..teď! Tom: Oh, to bylo nebezpečné. Georg, Gustav: zpomaleně! Bill: Ale poslouchej, teď vážně, co je na tom tak těžkého? Gustav: Musíš se držet prsty a sám lézt nahoru. Bill: To je těžké.. Georg: Blíž k vrchu jsou ty držadla menší a dál od sebe. A využít můžeš pouze určité barvy. Georg: Zvýšili jsme úroveň obtížnosti, takže teď máme povolení využít pouze držadla na zdi..tyto…tyhle není, ale ty zelené ano. Georg: To bylo těžké. Tom: Ten sport je nudný, ale epizoda je zajímavá. Georg: To je pravda. Bill: Co se stane s Gustavem? …. Je na vrchu? Tom: Udělal to! Bill: Skvělé! Georg: A co nejtěžšího tady máte? Personál: Nejtěžší stěnu, kterou tady máme je skutečně těžké zdolat! Georg: Tak jdeme na to, ne? Personál: Když říkáš, tak pojď sem… Gustav: To nikdy neuděláš. Georg: To bylo šílené. Gustav: To byl tvůj nápad, Georgu. Personál: Pouze ty zelené… Georg: Žádné nevidím, ale přesto to zkusím… Georg: To je ten nejtěžší stupeň obtížnosti. Bill: Tohle jsi ty? Opravdu? Georg: Hm.. Bill: Ne, tomu nevěřím. … lidi, to jsou jiné kalhoty. Povídejte! Tom: To je skvělé. Bill: Excelentní. Georg: To mu spadlo. Tom: Právě teď měl na sobě černé kalhoty! Bill: Celá akce byla šílenstvím. Proč lozit? Je to šílené. To je to, co udělalo tuhle epizodu tak fascinující. To je opravdu poprvé, co jsem to sledoval. Tom: Dneska jsem si poprvé všiml, že ty scény byly chytře sestříhané, takže si myslíte, že Georg také vylezl celou stěnu. Pouze dneska jsem si všiml, že to nebyl on. Vždycky jsem si myslel, že to byl on. Georg: Všiml sis toho jenom díky kalhotám. Tom: Myslel jsem, že byly bílé na jedné straně a černé na druhé. Georg: Měl jsem tamty. Kameraman: Bylo to těžké, jak všichni říkají? Georg: No bylo to o trochu těžší, než tamty, ale … znáš mě! Kameraman: Gustave, jaké to bylo? Gustav: Skvělé, ale znova jsem nedosáhl mého fyzického limitu. Bill: Čeho že jsi nedosáhl? Gustav: Mého fyzického limitu. Bill: Gustave, ještě víc?

moj new diplomcek!

24. prosince 2008 v 12:58 | TokioACA |  Moje Vecičky
je klasny adkujem!

Diplomceky za Vianocnu bleskovku!

24. prosince 2008 v 12:00 | TokioACA |  Bleskovky
na lasky tak som vam spravila tie diplomceky za Vianocnu bleskovku...! Stastne a Vesele Vianoce!!! vela vela darcekov!! a do new roku nam prajem aby sa TH k nam konecne vratili!!! click na cely clanok!:)

Tokio Hotel: Prelomenie jazykovej bariéry

24. prosince 2008 v 11:12 | TokioACA |  Rozhovory
Prvý album Tokio Hotel vyšiel v Spojených Štátoch 29. apríla 2008. Odvtedy tam kapela spravila turné a spústu vystúpení v angličtine, ale štyria mladí Nemci stále vravia, že jazyková bariéra je pre nich výzvou.
"Viete, je skutočne ťažké spraviť set, alebo dokonca rozhovor v angličtine, pretože v Európe sme vždy mali tlmočníka," vraví 19-ročný spevák Bill Kaulitz. "Myslím, že je pre mňa skutočne ťažké...spievať po anglicky, pretože to nie je môj materinský jazyk. Skutočne som chcel, aby to znelo prirodzene (na albume), tak mi to v štúdiu vzalo veľa času a vždy sme to chceli robiť takýmto spôsobom: najskôr v nemčine, potom všetko preložiť do angličtiny."
"Prekladáme, alebo sa snažíme preložiť všetko," vraví Bill, ale niekedy je náročné preložiť správne nemecký slang. Napríklad, jeho obľúbená nemecká fráza "grosses Kino" sa po anglicky povie "big cinema", ale "grosses Kino" znamená niečo krásne, alebo úžasné a "big cinema" je stále len cinema (kino).
Ale Tokio Hotel sú rozhodnutí zlepšovať svoje jazykové schopnosti na ich nasledujúcom albume. "Najskôr napíšeme pesničky po nemecky a potom preložíme do anglilčtiny," hovorí gitarista Tom Kaulitz. "Vždy máme aj nemecké aj anglické nahrávky. Myslím, že to je najlepšia cesta."
Tomove má obavy, že ich rozhovory neznejú cool alebo "príliš dospelo". "Náším slovníkom je len školská angličtina, takže nepoznáme žiadne slangové výrazy, ani cool slová," lamentuje.
Tokio Hotel už nahrali niekoľko noých piesní a Bill sa už teší ako budú hrať piesne fanúšikom. "Sme v štúdiu, píšeme piesne a každý vraví, ´Oh, je to cool, to znie dobre´, ale skutočne už chceme vidieť reakcie fanúšikov," povedal frontman Bill Kaulitz. "Je to ťažké, pretože skutočne chceme hrať nové piesne... Chcem ich spievať. Je ťažké stále znovu a znovu opakovať Monsoon. Som tak nervózny z nových nahrávok a chcem vidieť všetky tie tváre, keď zahráme na pódiu prvú pieseň z nového albumu."
Kapela zatiaľ netuší ako pomenujú nový album, ale Tom je presvedčený, že "...bude to úžasné meno a úžasný album."


SB...neu....:D

23. prosince 2008 v 22:28 | TokioACA |  Spriatelene Blogy
http://martineskar-velulka.blog.cz/ juuuuuj a dalsie SB-eeecko :D juj klasny blogisek kuknite!:D


diplomik za spriatelienie..:D

23. prosince 2008 v 22:11 | TokioACA |  Moje Vecičky
mno tak to je 1 diplomik co som si nedala Billa aebo TH ae Roberta..:D teraz citam twilight taze...D no zmena trosku ae BILL je pre mna ja tak stale na 1. mieste!!!

new SB..:D

23. prosince 2008 v 22:04 | TokioACA |  Spriatelene Blogy
http://n2cole.blog.cz kuknite pekunky!

O komárech (DVD)

23. prosince 2008 v 20:31 | TokioACA |  Rozvrhy
Bill: Tohle byla ta nejhorší noc, jaká vůbec mohla být.
Kameraman: Proč?
Bill: První bylo v mém pokoji strašné horko. Tak jsme otevřeli všechna okna. Něco mě vzbudilo, strašný zvuk. Nepamatuju si, že bych vstával někdy v sedm ráno jako teď. V sedm ráno jsem se posadil v posteli a byl pokrytý štípanci od komárů. Moje ruce, můj obličej!

new spriateleny blog..:D

23. prosince 2008 v 20:17 | TokioACA |  Spriatelene Blogy
mno a tu mame new spriateleny blogisek! http://nowww.blog.cz

Tama gratuluje Tokio Hotel

23. prosince 2008 v 19:39 | TokioACA |  Gustav Schäfer
Tama je značka bubnů, na které hraje Gustav.

Gratulace Gustavu Schäferovi a zbytku kapely Tokio Hotel k jejich výhře Best New Artist na MTV VMA 2008.

Zajtra diplomiky...

23. prosince 2008 v 16:08 | TokioACA |  Bleskovky
lasky moje zajtra presne o 12:00 budu na blogu diplomiky za Vianocnu bleskovku..:D tak Stastne a Vesele..!!!!!